MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 8056055
nr 805 6055
MIRROR
rococo, height: 65, minor damages, omförgylld.
Rokoko, höjd: 65
Condition: mindre skador, omförgylld
4000
SEK 3800
Monday January 28 2013
at 18:16:17
3.200 kr
3.600 kr
- Klassiska
MIRROR
nr 805 6055
MIRROR
Rokoko, höjd: 65
Estimate: | 4000 |
Sold: | SEK 3800 |
Monday January 28 2013 |
- Klassiska